top of page

Ärinõustamine 

OKS (OK Services OÜ) oli asutatud juunis 2018 eesmärgiga pakkuda erinevaid ärinõustamisteenuseid nagu ettevõtte asutamine, raamatupidamine, e-residentsusega abistamine, investorite abistamine kinnisvara ostmisel Eestis, personaalne- ja äriline coaching jne.

Meie teenused 

Our Services
Ärinõustamine
& Coaching
 

Due diligence, äriplaani koostamine, finantsaudit, ettevõtte tulemuse analüüs, kasumi suurendamise võimaluste leidmine, personaalne juhendamine jne

Raamatu-pidamine 

Igapäevane raamatupidamine, eraisiku isiku või ettevõtte maksudeklaratsioonide esitamine maksuhaldurile, majandusaasta aruannete koostamine, finantskontrolleri teenus jne

Võrgustiku loomine

Potentsiaalsete tarnijate ja klientide andmebaasid, ostujuhi teenus (nt tarnija leidmine, hinnaläbirääkimised, lepingu kontrollimine enne allkirjastamist) jne

Ettevõtte asutamine

Avage oma ettevõte Eestis. Ei mingit ettevõtte tulumaksu ega bürokraatiat! Aitame Teid ettevõtte asutamisel Eestis interneti teel või notaribüroos.

E-residentsus

Abi e-residentsuse vormi esitamisel, nõustamine e-residentsuse ja ettevõtlusvõimaluste osas Eestis.

Kinnisvara

Maakleriteenused nagu abi Eestis kinnisvara ostmisel või müümisel, ametlik esindaja kinnisvaratehingutes. Investorile kõige tulusama lahenduse leidmine.

Kliendid meist 

“Võtsin OKS-iga ühendust eesmärgiga muuta oma väikeettevõte efektiivsemaks. Mõnel konsultatsioonil olid edasised tegevussuunad minu jaoks väga selged.

Svetlana Krasnova, füüsilisest isikust ettevõtja (Venemaa)

Contact

Vajate rohkem infot?

OKS-is ei usu me piirangutesse, vaid uutesse võimalustesse, isegi kui tegelikkus ei tundu nii positiivne. Oleme loovad ja paindlikud. Näeme nii suurt pilti kui ka pisidetaile korraga, analüüsime ja leiame infot kiiresti. Leiame ülesandele ebastandardse lähenemise ja näitame teile uusi võimalusi.

bottom of page